BCN coctails

BCN koktejly

BCN cocktails jsou kombinace různých ingrediencí, ketré jsou vyvíjeny tak, aby využily synergie (společné působení) mezi různými účinnými látkami a zvýšily jejich účinky na obličej i tělo. Jsou sterilní (bez konzervačních látek nebo přísad), takže dosahují vysoké tolerance. Jsou baleny do 10 ml lahviček s jednotkovou dávkou, což usnadňuje směs dalšími účinnými látkami. Instiut BCN Cocktails v kombinaci s nejmodernějšími transdermálními systémy dodává zákazníkům výhody tradiční mezoterapie, avšak s neinvazivním, bezpečným a bezbolestným ošetřením bez vedlejších účinků a okamžitým výsledkem.Také umožňují vytvořit individuální ošetření pro každého zákazníka, aby bylo možné efektivně opravit estetické problémy, jako je stárnutí pokožky, lokalizovaný tuk, pigmentové skvrny, vypadávání vlasů, ochablost pokožky, celulitida, akné, jizvy atd. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.

BCN melano

BCN Melano 5 ml ampule. Balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii.Tato receptura byla pečlivě vyvinuta k nápravě kožních poruch, jako jsou hyperpigmentace a stárnutí.Glutathion ve vysoké koncentraci, vitamin C a kyselina citrónová působí jako antioxidanty pro pokožku. cena 215,- / ampule.

BCN REVITA - HA

BCN Revita - HA 5 ml ampule. Balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, nezbytný prvek pro viskoelastickou rovnováhu pokožky; antioxidační vitamíny, neutralizující volné radikály, biologické rovnováhy a zesilovače syntézy kolagenu; aminokyseliny, esenciální prvky proteinů, které syntetizují fibroblasty; minerály, které jsou přítomny ve stovkách enzymatických reakcí a základních buněčných funkcí; a koenzymy, které zvyšují rychlost konstrukce kožních tkání. Cena 251,- / ampule.

bcn scalp

BCN Scalp 5 ml ampule. Balení 5x ampule. Vhodné pro invazivní(injekční) i neivazivní(elektoporaci)mezoterapii. Koktejl proti vypadávání vlasů. Jeho receptura kombinuje různé složky, které působí na různých úrovních a fázích cyklu růstu vlasů. Aktivita jeho složek splňuje požadavky nezbytné pro obnovu buněčných regeneračních systémů a vyhýbá se hormonální a glandulární nerovnováze typické pro vypadávání vlasů u mužů i žen. Navozuje vazodilataci, která poskytuje ideální perfuzi buněk , což optimalizuje přínos živin. Obsah vysokých koncentrací vitamínů skupiny B zajišťuje úplnou výživu dermální papily i správnou metabolickou funkci. Cena 140,-/ ampule.