NEW - LOADED ®

Zde Vložte Text Nadpisu

NEW - LOADED ® pigmenty na obočí

Li Pigments NEW – LOADED ® je nová revoluční řada organických pigmentů na obočí. Tato vodní báze – vysoce koncentrovaná s hladkou konzistencí – je vhodná pro všechny tipy pleti a všechny techniky PMU.  Do pigmentu jsou přidané neutralizátory, aby se minimalizovala změna odstínu pigmentu.  Pigmenty jsou odolné proti naředění tkáňovým mokem při aplikaci PMU.

v nabídce máme tyto pigmenty z řady  NEW - LOADED ®

COWGIRL  je tmavě hnědý, středně studený, organický  pigment na obočí . Báze pigmentu je žlutá a zelená. Cena : 15 ml / 1 215,- / 45 €.

OH MY DARLING je světle až středně hnědý, lehce studený, organický pigment na obočí. Báze pigmentu je žlutá a zelená. Cena : 15 ml / 1 215,- / 45 €.

RAWHIDE je světlý, lehce studený, organický pigment na obočí.  Báze pigmentu  je studená žlutá a zelená. Cena : 15 ml / 1 215,- / 45 €.

SILVER SPUR je středně šedo-hnědý , mírně studený, organický pigment na obočí. Báze pigmentu je žlutá a zelená. Cena : 15 ml / 1 215,- / 45 €.

CHEATIN´HEART je skvěle vyvážený, středně středně hnědý organický pigment na obočí. Báze pigmentu je studená žluto-hnědá.  Cena : 15 ml / 1 215,- / 45 €.

OUTLAW  BROWN je tmavý, černo- hnědý, velmi studený, organický pigment na obočí. Báze pigmentu je černá a hnědá. Cena : 15 ml / 1 215,- / 45 €.

WHISKEY BROWN je středně hnědý, teplý, organický pigment na obočí. Báze pigmentu je teplá žlutá. Cena : 15 ml / 1 215,- / 45 €.